سید مهدی میرداماد

لطفا منتظر باشید ...

پنهان کردن پلیر

همراه
مدیا موتور
مبین نت

جدیدترین ها

سید مهدی میرداماد
سید مهدی میرداماد

بیوگرافی

سید مهدی میرداماد هستم ، اسفند ماه سال 1357 در یکی از محله های جنوب شهر اهواز بنام خشایار به دنیا آمدم. دوران کودکی ام همزمان شد با آغاز جنگ تحمیلی و شلوغی خوزستان ، که این امر باعث شد همراه خانواده ام در اوایل دهه 60 از جنوب کشور به شهر مقدس قم شهر کریمه اهلبیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها پناه بیاوریم. پدرم یک دبیر بود و بلافاصله در دبیرستان حکیم نظامی سابق مشغول به تدریس شد. ما هم در محله ای به نام باغ سلطان و زندگی خود را در این شهر آغاز کردیم. دوران شیرین و بیادماندنی ورود به مدرسه و آغاز تحصیل در دوره ابتدایی هیچ گاه از ذهن کسی پاک نخواهد شد . مدرسه فیض کاشانی همان مدرسه ای که آن عکس معروف در یکی از کلاس هایش گرفته شده بود ،عکس حضرت امام در یک کلاس درس همراه با دانش آموزان که سالها در اول کتابهای درسی ابتدایی خاطره ها را زنده می کرد. دوران تحصیل در مقطع ابتدایی همزمان شد با بمباران هوایی شهر توسط هواپیماهای عراقی ، دورانی کهبا همه ی تلخی هایش هنوز مرا بعد از سال ها مرا به آن محله و کوچه پس کوچههایش می کشاند.بعد از پایان دوره ابتدایی به مدرسه راهنمایی وفاداران رفتم ، مدرسه ای که بر خلاف دبستان فیض که روبروی منزلمان قرار داشت ، از محله ما دور بود. دوره راهنمایی دوره کشف استعداد ها و ورود به عرصه صدا بود. از جلسات خانگی قرآن تا روضه های زنانه محلی ، از مکبری در مسجد تا تکخوانی گروه های سرود مختلف در پایگاه و مدرسه و ... همه و همه نقطه عطفی شد تا همه مرا به داشتن صدایی رسا و استعدادی فوق العاده تشویق و ترغیب کنند. این امر باعث شد در دوره تحصیلی دبیرستان بستر مناسبی پیش رویم قرار بگیرد تا به فضای اجتماع ورود جدی تری داشته باشم و نگاهم به مقوله مداحی کمی پر رنگ تر باشد . دبیرستان دین و دانش و دوران شور و شر جوانی .... دورانی بود که فراز و نشیب های زیادی داشت .... تلخی ها و شیرینی های فراوانی را در این مرحله از تحصیل و زندگی سپری کردم . اتفاق تلخ که شاید مسیر زندگی ام را به طور کلی تغییر داد مرگ مادرم بود که در این مقطع اتفاقافتاد . غم فراق مادر و سپری کردن دوره ای سخت بدون او ، ان هم در اوج جوانی و نیاز شدید عاطفی تحولی اساسی را برایم رقم زد . به یکباره خودم را در صف ثبت نام حوزه علیمه دیدم و این چیزی نبود جز تحقق آرزو های مادر ..........ورود به فضای طلبگی و داشتن حجره در مدرسه الهادی کمی مرا ازخانه بی مادر دور می کرد. آن دوران به سرعت سپری شد . از سال 74 الی 80 سطح یک حوزه ر ابا پیش زمینه مداحی و ستایشگری اهلبیت گذراندم این چند سال نقاط قابل توجهی را در خود جای میداد ، از تشکیل هیئت انصار الشهدا و برپایی نمایشگاه های کوثر ولایت در قم و  جنوب تا برگزاری جلسات هفتگی در مهدیه اسلامی به همراه دوستان طلبه ، از ورود به مجموعه هیئت خادم الرضا (ع) و آغاز رفاقت با حاج محمود کریمی تا آشنایی با حاج مهدی سلحشور و آغاز یک دوره جدید همخوانی در هیئت ثارالله ....سال 81  و بر اثر یک اتفاق از حوزه انصراف دادم و به خدمت سربازی رفتم . کاری که در آن زمان تعجب همگان را بر انگیخت ولی شرایط و حواشی موجود نمی گذاشت درسم را در حوزه ادامه بدم . سه ماه دوره آموزشی در اندیمشک و بعد موسسه راویان فتح در قم تمام هیجده ماه خدمت مرا در قم رقم زد ، در این دوران فراموش نشدنی قسمتم شد در بیست و سومین بهار زندگیم عازم حج ابراهیمی شوم و توفیق پوشیدن لباس احرام در صحرای عرفات و مشعر ومنا را بدست آوردم .
بعد از بازگشت از حج تمتع و اتمام دوره سربازی یک دهه جدید و تاثیر گذار در زندگیم شروع شد . دهه ای که می توان اسم آن را دهه پیشرفت و کسب تجربه بگذارم ، دهه ای که مملو از اتفاقات ریز و درشت بود که گذرا به آن اشاره می کنم.
ورود به عرصه بیمه و حضور در یکی از برترین شرکت های بیمه کشور خیالم را بابت یک شغل بی حاشیه و به دور از فضای مداحی تا حدودی راحت کرد. آشنایی با جلسات متعدد و بهره گیری از مکتب های مختلف مداحی و شاگردی اساتید بنام و پیشکسوتی مانند حاج منصور ارضی ، حاج علی انسانی ، حاج حسن خلج ، حاج صادق آهنگران و ... راهیابی به جلسات مهم و قابل توجهی مانند حرم مطهر امام رضا علیه السلام ، حرم حضرت معصومه سلام الله علیها ، مسجد مقدس جمکران ،  بیت رهبری ، مهدیه تهران و ... که تجربه های گرانبهایی را در اختیارم قرار دادند.
سال 82 دوره ای بود که محرم من بدون آقای سلحشور باید اداره می شد ، هیئت رزمندگان اسلام (مجتمع امام خمینی(ره)) که از گذشته نه چندان دورجزء آرمانهای دنیای مداحی من محسوب می شد ، آغاز شد. آغازی که هنوز هم ادامه دارد و شاید به جرات می توان گفت یکی از کلان ترین جلسات عزاداری محرم در ابعاد مختلف با توجهات حضرت حق و عنایات حضرت ارباب شکل گرفت . بعدها در همین دهه پیشرفت در رمضان 84 جلسه ی هفتگی و ثابت تحت عنوان زیارت آل یاسین با هدف مستمع پروری و فرهنگ سازی معنوی در غروب هر جمعه تاسیس شد که تا کنون منشاء خیرات و برکات زیادی شده است . همزمان با این جلسات برپایی یک هیئت در تمام مراسمات مهم در حسینیه بنی فاطمه به پرورش مستمع باذائقه خاص هیئت کمک به سزایی به پیشرفتم در این شرایط کرد .
و امروز درآغاز یک دهه دیگر قرار دارم ، که می خواهم با همت و پشتکار و توکل و توسل به حضرت حق و حضرات معصومین نواقص گذشته را جبران و از لغزش های ریز و درشتگذشته درس بگیرم تا در مسیر ستایشگری و نوکری آل الله خالص و بی آلایش پیشروم.

آلبــــوم

تک فایــــل

مجمــــوعه ها

ویدئوهــــا

تعداد نتایج : 1593

مداحی «بین زنای عالمین تو بهترین هستی / اخه شما فرشته روی زمین هستی » با صدای سید مهدی میرداماد در وفات حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها سال 1393

04':40''

115

0

/Play/235959/ام-المومنین

مداحی «زمان مدح تو شد ای ملیکه مکه / برای مدح تو آیه ها به صف شده اند» با صدای سید مهدی میرداماد در وفات حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها سال 1394

13':02''

65

0

/Play/235918/ملیکه-مکه

مداحی «شب دهم ماه رمضون دل عاشقا پر میگیره / تو طنین صدای اذان» با صدای سید مهدی میرداماد در وفات حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها سال 1394

09':24''

110

0

/Play/235917/شب-دهم-ماه-رمضون

مولودی خوانی «سید مهدی میرداماد» در میلاد حضرت صاحب الزمان (عج) در نیمه شعبان «کوچه پس کوچه های دل بهاره / تووی گرما داره بارون می باره»

10':45''

475

0

/Play/234810/کوچه-پس-کوچه-های-دل-بهاره

سینه زنی با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت وفات حضرت زینب (س)؛ «ما همه در مستی و تاب و تبیم / عاشق فاطمه، علی مذهبیم / شکر خدا روزی ما این شده / مدافعان حرم زینبیم»

02':53''

2051

4

0

/Play/226925/ما-همه-در-مستی-و-تاب-و-تبیم

ذکر مصیبت با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت وفات حضرت زینب (س)؛ «دخت علی زینب کبری سلام / سیده النساء زهرا سلام / سلام ای حقیقت فاطمه / زنده کن طریقت فاطمه»

02':42''

45

1

0

/Play/226921/دخت-علی-زینب-کبری-سلام

سینه زنی با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت وفات حضرت زینب (س)؛ «تب کردم از فراق تو ای یار سر جدا / یک دم کنار بستر این غمزده بیا / موی سفید قامت خم گریه مدام / دارم به پیکرم ز فراقت نشانه ها»

04':05''

45

0

/Play/226920/تب-کردم-از-فراق-تو-ای-یار-سر-جدا

مداحی با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت وفات حضرت زینب (س)؛ «ما قطره ها یه روزی دریا میشیم / مرید آقاییم و آقا میشیم / ایشالله ما یه روی تو حرم / فدایی زینب کبری میشیم»

01':39''

25

0

/Play/226919/ما-قطره-ها-یه-روزی-دریا-میشیم

روضه دشتی سوزناک با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت وفات حضرت زینب (س)؛ «همه رفتند و من جا ماندم ای دوست / ز بخت بد به دنیا ماندم ای دوست / چرا رفتی مرا با خود نبردی / ببین بعد از تو تنها ماندم ای دوست»

09':27''

291

4

0

/Play/226908/همه-رفتند-و-من-جا-ماندم-ای-دوست

ذکر مصیبت با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت وفات حضرت زینب (س)؛ «زینب که از خدا صلوات مکررش / زیبد که بعد فاطمه خوانند کوثرش / آن شیر دخت شیر الهی که گفته اند / در خاندان شیر خدا شیر دیگرش»

15':17''

25

0

/Play/226907/زینب-که-از-خدا-صلوات-مکررش

مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام علی (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «بر پرده ی شب تا سحر افتاد / از دوش خلیلان تبر افتاد / از خجلت رویش قمر افتاد»

02':11''

45

3

0

/Play/226905/بر-پرده-ی-شب-تا-سحر-افتاد

مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام علی (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «بهترین مولای دنیا رو دارم / بهترین لیلای دنیا رو دارم / بهترین بابای دنیا رو دارم»

05':41''

65

-1

0

/Play/226904/بهترین-مولای-دنیا-رو-دارم

مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام علی (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «شهنشه والا یا علی مدد / آیینه ی زهرا یا علی مدد / میخونم هر لحظه هرجا که برم / دوستت دارم یاعلی مدد»

08':41''

30

0

/Play/226903/شهنشه-والا-یا-علی-مدد

مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام علی (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «تو را تا دیده ام محو جمال کبریا دیدم / تو را غرق مناجات خدا، از خود رها دیدم / تو را در سجده ی باران و بر سجّاده ی صحرا / به هنگام قنوت برگ ها، در «ربّنا» دیدم»

13':09''

55

1

0

/Play/226901/تو-را-تا-دیده-ام-محو-جمال-کبریا-دیدم

مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام جواد (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «تو کاظمین آقا حاجتمو داده / ضریح اون مثل پنجره فولاده / چه حرم و گنبدی/ حس میکنی تو مشهدی»

05':59''

40

0

/Play/226897/تو-کاظمین-آقا-حاجتمو-داده

مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام جواد (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «امام رضا به درد من دوا بده / به امام رضا بیا منو شفا بده / امام رضا به من یه کربلا بده »

02':17''

5

2

0

/Play/226894/امام-رضا-به-درد-من-دوا-بده

مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام جواد (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «امسال هر کی کربلا رفته / میگه کربلامو امام رضا داده / دل من تنگه حرم آقام امام جواده»

06':47''

15

1

0

/Play/226893/امسال-هر-کی-کربلا-رفته

مدح خوانی به مناسبت میلاد امام جواد (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «باید دوباره نخل ولا را ثمر دهی / یعنی به باغ عشق صنوبر بیاوریم / خوشیدروی دیگری از نسل یاس ها / مهتابی از تبار پیمبر بیاوریم»

11':41''

10

0

/Play/226889/باید-دوباره-نخل-ولا-را-ثمر-دهی

مدح خوانی به مناسبت میلاد امام جواد (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «در ساحل جود خدا باران گرفته / باران نور و رحمت و احسان گرفته / در هر نگاه اين قبيله هل اتايی ست / چشم تهی دستان عالم جان گرفته»

15':30''

0

0

/Play/226888/در-ساحل-جود-خدا-باران-گرفته

مدح خوانی به مناسبت میلاد امام جواد (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «در خلوت یاران اثری بهتر از این نیست / در چله گرفتن ثمری بهتر از این نیست / ما خم شراب از جگر غوره گرفتیم / در میکده ی ما هنری بهتر از این نیست»

11':48''

0

0

/Play/226887/در-خلوت-یاران-اثری-بهتری-از-نیست

سینه زنی با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت امام هادی (ع)؛ «من کیستم دهم ولی الله اکبرم / چهارم علی سلاله ی پاک پیمبرم / قرآن روی دست جوادالائمه ام / ابن الرضای دوم زهرای اطهرم»

03':39''

0

0

/Play/226879/من-کیستم-دهم-ولی-الله-اکبرم

با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت امام هادی (ع)؛ «اگه بمیرم جا داره ز غربت تو مولا / آقا میخونم روضه ت رو با این چشمای دریا»

06':33''

0

0

/Play/226878/اگه-بمیرم-جا-داره-ز-غربت-تو-مولا

ذکر مصیبت با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت امام هادی (ع)؛ «نام تو را دفتر خاتم نوشتند / هادی نسل حضرت آدم نوشتند / ما راه و رسم را برگزیدیم / چونکه شما را رهبر عالم نوشتند»

16':11''

0

0

/Play/226877/نام-تو-را-دفتر-خاتم-نوشتند

مولودی خوانی ولادت امام باقر (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «بزن کف شادی، شب میلاده / دل من از هر چی غمه آزاده / عیدی ما دست خود امام سجاده»

05':02''

0

0

/Play/226871/بزن-کف-شادی

مولودی خوانی ولادت امام باقر (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «از آسمون باز خبر میارن / فرشته ها یه قمر میارن / از تو بهشت یه سبد ستاره / هدیه برا این پسر میارن»

08':01''

35

0

/Play/226870/از-آسمون-باز-خبر-میارن

مدح خوانی ولادت امام باقر (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «مه رجب مه تسبیح، ماه صدق و صفاست / مه نماز، مه روزه، ماه ذکر و دعاست / مه عبادت پروردگار حیّ ودود / مه محمد و ماه علی، مه زهراست»

13':43''

50

0

/Play/226869/مه-رجب-مه-تسبیح،-ماه-صدق-و-صفاست

مولودی خوانی ولادت امام باقر (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «ای رخت چراغ هدا یا محمد بن علی / پنجمین ولی خدا یا محمد بن علی»

08':58''

0

1

0

/Play/226629/ای-رخت-چراغ-هدا-یا-محمد-بن-علی

مولودی خوانی ولادت امام باقر (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «دوباره بارون رحمت رو کویر دل میباره / یه آقایی اومده که بوی پیغمبرو داره / گذر ملائکه باز رو خاک مدینه افتاد / میرسن با گل و هدیه خونه امام سجاد»

06':31''

0

0

/Play/226623/دوباره-بارون-رحمت-رو-کویر-دل-میباره

مولودی خوانی ولادت امام باقر (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «خشکی ام رفت و وصل دریا شد / سردی ام رفت و فصل گرما شد / فارغم از خودم خدا را شکر / آسمونی شدم خدا را شکر»

09':11''

0

1

0

/Play/226616/خشکی-ام-رفت-و-وصل-دریا-شد

مولودی خوانی ولادت امام باقر (علیه السلام) با نوای «سید مهدی میرداماد»؛ «ماه رجب سلام که ماه محمدی / یادآور شکوه گلستان احمدی / آیینه دار نور خداوند سرمدی / از شرق رحمت ازلی باز سر زدی»

06':36''

0

0

/Play/226610/ماه-رجب-سلام-که-ماه-محمدی

مداحی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «سلام ای بارون / سلام ای دریا / سلام ای کوثر / سلام اعطینا»

07':08''

0

2

0

/Play/226379/سلام-ای-بارون

زوضه خوانی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «ای مادر انبیا ز آدم / وی قد نبی به محضرت خم / مرآت خدا تمام احمد / شایسته ی احترام احمد»

16':41''

0

1

0

/Play/226377/ای-مادر-انبیا-ز-آدم

مدخ خوانی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «هر دختری که ام ابیها نمی شود / هر مادری که مادر دنیا نمی شود / نور تمام عالم امکان به روی هم / یک جلوه نور چادر زهرا نمی شود»

04':44''

70

0

/Play/226376/هر-دختری-که-ام-ابیها-نمی-شود

مداحی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «یه چشمم خونه یه چشمم بارون / تو داغ لیلی شبیه مجنون / دل منم خدایی میشه / تووی شبای فاطمیه»

02':35''

0

0

/Play/226375/یه-چشمم-خونه-یه-چشمم-بارون

مداحی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «پلکای تو عزاداره / بارون غصه میباره / از چشم نیمه باز تو / دلگیره ندبه هات میشه / هم ناله نیگات میشه / گلهای جانماز تو»

06':05''

0

0

/Play/226373/پلکای-تو-عزاداره

مداحی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «دیر آمدم دیر آمدم در داشت می سوخت / هیئت، میان "وای مادر" داشت می سوخت / دیوار دم می داد؛ در بر سینه می زد / محراب می نالید؛ منبر داشت می سوخت»

20':10''

15

0

/Play/226370/دیر-آمدم-در-داشت-می-سوخت

روضه خوانی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «خوشا آن غریبی که یارش تو باشی / قرار دل بیقرارش تو باشی / خوشا آن که تنها تو را دوست دارد / چه خوش تر اگر دوستدارش تو باشی»

05':21''

0

0

/Play/226367/خوشا-آن-غریبی-که-یارش-تو-باشی

روضه خوانی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «آتش زدند بر در دارالولایه ات / سیلی زدند بر رخ از گل نکوترت / یک فرد نه دو تن نه شنیدم چهل نفر / در پیش دیدگان علی ریخت بر سرت»

10':17''

0

0

/Play/226366/آتش-زدند-بر-در-دارالولایه-ات

ذکر مصیبت فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «میخوای به اباعبدالله سلام بدی رو به قبله سلام میدی، میخوای به امام رضا سلام بدی پشت به قبله سلام میدی، به مادرم کجا سلام بدم؟»

05':58''

0

0

/Play/226365/به-مادرم-کجا-سلام-بدم؟

مداحی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «در شکسته ای وای / مادر شکسته ای وای / وقتی که غرور یل خیبر شکسته ای وای»

08':43''

0

0

/Play/226364/در-شکسته-ای-وای

مدح خوانی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «تویی دخت مصطفی که پدر خوانده مادرت / صف بسته اند انبیا به ادب در برابرت / تو کیستی که خواجه لولاک می شنید / بوی بهشت از نفس روح پرورت»

09':44''

0

0

/Play/226363/تویی-دخت-مصطفی

مداحی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «حرم تو دورترین نقطه ی عالم باشه میام / مگه من بجز زیارت تو از دنیا چی میخوام» [شور]

05':47''

1205

2

0

/Play/223596/حرم-تو-دورترین-نقطه-ی-عالم-باشه

مداحی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «دور هم جمع شدیم محور فاطمه ست / ما همه امت و رهبر فاطمه ست / بچه شیعه میگه بابام حیدر و / بچه میگه مادر فاطمه ست» [واجد]

06':34''

255

0

/Play/223592/دور-هم-جمع-شدیم

مداحی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «اما فیکم مسلم / یه نفر نیست بهش آب بده / اما فیکم مسلم / یه نفر آب به ارباب بده»[شور]

04':32''

15

0

/Play/223590/اما-فیکم-مسلم

مداحی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «ساکت و بی حوصله ای / آرومی و درد می کشی / از شوهرت رو می گیری / داری علی رو می کشی» [زمینه]

07':54''

20

0

/Play/223589/ساکت-و-بی-حوصله-ای

ذکر مصیبت فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «نام تو را نوشتم پشت جهان شکست / آهسته از غم تو زمین و زمان شکست / پرسید آسمان چه نوشتی که اینچنین / گفتم که فاطمه، کمر آسمان شکست»

15':09''

540

2

0

/Play/223588/روضه-جانسوز-حضرت-زهرا-و-سیدالشهدا

مناجات با امام زمان(عج) در شب های فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «گل از گلم وا می شود در هر شب جمعه / غم از دلم پا می شود در هر شب جمعه / گل های اشکم با سلام گریه داری باز / تقدیم آقا می شود در هر شب جمعه»

09':10''

925

1

0

/Play/223587/گل-از-گلم-وا-می-شود

مناجات با خداوند در شب های فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «يَا دَائِمَ الْفَضْلِ عَلَى الْبَرِيَّةِ يَا بَاسِطَ الْيَدَيْنِ بِالْعَطِيَّةِ يَا صَاحِبَ الْمَوَاهِبِ السَّنِيَّةِ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ خَيْرِ الْوَرَى سَجِيَّةً وَ اغْفِرْ لَنَا يَا ذَا الْعُلَى فِي هَذِهِ الْعَشِيَّةِ.»

04':18''

0

0

/Play/223584/مناجات-با-حضرت-حق-تعالی

مناجات و روضه خوانی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «گره فتاده به کارم، گره گشایی کن / به یک نگاه، دل خسته را خدایی کن»

13':48''

351

3

0

/Play/223226/گره-فتاده-به-کارم

مداحی فاطمیه 95 با نوای «سید مهدی میرداماد» به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ «ای دل وا مونده دل تنها مونده / دلی که از رفیقای شهیدش جا مونده» [شور]

06':30''

122

0

/Play/223225/ای-دل-وا-مونده-دل-تنها-مونده